Przychodnia Uniwersytecka przy ulicy Kopisto 2A

Kopisto 2A, 35-315, Rzeszów PL

www.medyk.rzeszow.pl/aktualnosci/przychodnia-uniwersytecka-juz-otwarta.html
507026181

08:00-13:00


Ilość Ocen: 6

W przychodni możemy skorzystać z podstawowej opieki zdrowotnej, która jest oferowana dla dorosłych. Poza tym znajduje się w niej również gabinet zabiegowy, w jakim pracują wykwalifikowane pielęgniarki. Do lekarza rodzinnego można się zapisać za pomocą druku dostępnego w internecie. Ponadto w placówce funkcjonuje Poradnia Psychologiczna i Poradnia Dietetyczna, z których usług można korzystać. Leczenie odbywa się zarówno w stanie załamania psychicznego, chorób o podłożu nerwicowym oraz innych schorzeń wymagających kontaktu z psychoterapeutą. Poza tym można również uzyskać porady od dietetyka klinicznego. Dietetyka jest obecnie bardzo ważną dziedziną leczenia, ponieważ nie tylko pomaga ona w eliminowaniu wielu chorób czy ich leczeniu, ale również odpowiednia dieta jest kluczem do smukłej sylwetki oraz pięknego wyglądu, które obecnie stanowią podstawę w wielu dziedzinach codziennego funkcjonowania. Przychodnia Lekarzy Rodzinnych na Kopisto gwarantuje więc usługi w tym zakresie, by wychodzić naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom.

TWOJA OCENA

Ocena pacjenta

Ocena usług

Ocena oczekiwania

Ogólna ocena

Opinie internautów Przychodnia Uniwersytecka przy ulicy Kopisto 2A

Marcelinami udało się schudnąć i utrzymuję wagę. w końcu nie mam już kompleksów takich jak kiedyś na punkcie mojej nadwagi. nie udałoby mi się to gdyby nie pomoc specjalistów


Bogusiabyłam w Poradni Dietetycznej, Bardzo mi pomogła. W końcu uświadomiłam sobie jak powinnam jeść oraz jakich produktów unikać. Mam dietę dopasowaną do siebie. Dietetyk podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona również z efektów.


Token